Mūsu mazuļiem miegs ir daudz svarīgāks nekā pieaugušajiem. Bērni miegā aug, attīstās, veseļojas. Miega laikā viņi pilnveidojas. Aizmidzis mazulis sistematizē dienas laikā iegūto

 

Reizēm bērns miegā satrūkstas, smaida, kaut ko runā, iespējams, domā par to, ko dienā iemācījies. Bērna miegs ir bērna veselības rādītājs. Ja miegs ir dziļš un mierīgs, bērns ir vesels.

 

Ja bērns slikti guļ, kļūst aizkaitināms, nervozs, bieži raud, vajadzētu noskaidrot vai viņam nav meteorisma, nenāk zobiņi , neparādās pirmās rahīta pazīmes vai arī sākusies  vīrusa saslimšana.

 

Bērns vecumā no 2 – 3 gadiem var slikti gulēt ne tikai slimības dēļ. Iemesli var būt: iespaidu pārpilnība, sasprindzinājums, stress ģimenē vai bērnudārzā, vai arī bailes no tumsas negaisa, suņiem, zirnekļiem u.c.

Ir daži vienkārši veidi, kurus jūs varat izmēģināt, ja Jūsu bērns vakarā nevar aizmigt un naktī slikti guļ.

 

1.Neļaujiet bērnam pirms gulētiešanas aktīvi spēlēties, dauzīties, skatīties televizoru, spēlēt datorspēles.

 

2.Lieciet bērnu gulēt katru vakaru vienā un tai pašā laikā.

 

3. Lai gatavošanās gulētiešanai pārtop par sava veida rituālu: saklāta gulta, noguldīts iemīļotais lācītis, silta vanniņa, skaista pidžama vai naktskrekls, pasaka vai šūpļadziesma.

 

4.Apsedziet savu mazuli, noskūpstiet, paturiet rociņu, kamēr viņš aizmieg, jūtoties drošībā. Šos tuvības brīžus bērns atcerēsies visu mūžu.

 

Palīdzēt var arī kompleksās homeopātiskās zāles Dormikind® tabletes, kas paredzētas miega traucējumu un satraukumu ārstēšanai.

 

Dormikind® tabletes radītas speciāli maziem bērniem līdz 6 gadiem. Galvenais, ka zāles iedarbojas maigi, un bez blakusparādībām. Ir piemērotas gan vismazākajiem, gan arī lielākiem bērniem.

 

 

Dormikind® tabletes ir homeopātiskas zāles satraukuma un miega traucējumu ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem līdz 6 gadu vecumam.

 

Dormikind® tabletes ieteicams lietot pa vienai tabletei līdz 4 reizēm dienā.

 • Dormikind® tabletes

 • Ar ko atšķiras  Dormikind® tabletes?

  • radītas īpaši bērniem

  • piemērotas lietošanai no 1 mēneša

  • blakusparādības, kuras izraisa šīs zales, nav novērotas

  • viegli lietot – nav jānorij, tablete ātri izšķīst mutē

   

  bērniem līdz 3 gadu vecumam tabletes var izšķīdināt nelielā daudzumā ūdens

 • Kur var iegādāties  Dormikind® tabletes?

  Dentokind® tabletes  ir pārdošanā visās Latvijas aptiekās. Gadījumā, ja zāles nav uz vietas, aptiekai pēc jūsu pieprasījuma ir pienākums tās pasūtīt. Jautājumu gadījumos zvaniet pa tālruni 67360781.

   

  Lūdzam uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju un lietot zāles atbilstoši instrukcijai.

  Ja simptomi nepāriet vai parādās jebkāda blakusparādība, par turpmāku zāļu lietošanu ir jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu.

 • Kā lietot  Dormikind® tabletes?

  Bērniem līdz 6 gadu vecumam: lietot pa 1 tabletei līdz 4 reizēm dienā.

   

  Tabletes ieteicams lietot pusstundu pirms vai pēc ēšanas, ļaujot tām lēni izšķīst mutē. Bērniem līdz 3 gadu vecumam tabletes var izšķīdināt nelielā daudzumā ūdens.

 • Cik ilgi jālieto  Dormikind® tabletes?

  Dormikind® tabletes ir maigas iedarbības homeopātiskās zāles. Ja lietošanas laikā simptomi nemazinās, bet  parādās jauni, jākonsultējas ar ārstu.

 • Vai lietojot  Dormikind® tabletes ir iespējamas blakusparādības?

  Dormikind® tabletes tāpat kā visas zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

  Blakusparādības, kuras izraisa šīs zales, nav novērotas.

   

  Piezīme: lietojot homeopātiskās zāles, sūdzības uz laiku var pasliktināties (sākotnēja homeopātiskā pasliktināšanās). Šādos gadījumos pārtrauciet Dormikind® lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu.

 • Vai  Dormikind® tabletes drīkst lietot kopa ar citām zālēm?

  Jā, Dormikind® tabletes drīkst lietot kopā ar citām zālēm, nekādas mijiedarbības sekas līdz šim nav novērotas.

 • Kā iedarbojas   Dormikind® tablešu atsevišķas sastāvdaļas saskaņā

  ar homeopātisko Materia Medicae1

   

   

  Cypripedium pubescens – Daudzgadīgs 30- 60cm garš augs. Aug Ziemeļamerikas mežos. Izmanto kātu un sakni. Ziemeļamerikas tautas medicīnā izmanto neiralģiju, galvassāpju, bezmiega gadījumos. Homeopātijas praksē to sāka izmantot  ārsts Hēls 1864 gadā.  Cypripedium pubescens kā homeopātisks  preparāts tiek izmantots nemiera, bezmiega, satrauktības, pat histērijas gadījumos kā spazmas noņemošs, nomierinošs līdzeklis.  Ir piemērots gadījumos, ja bērns miegā bļauj, tad pamostas naktī smejas un spēlējas.

   

   

  Magnesium carbonicum – palīdz, ja bērnu nomoka meteorisms, ja bērnam ir mainīgs garastāvoklis, viņš ir dusmīgs, bailīgs. Ja cilvēks pēc miega nejūtas atpūties.

   

   

   

   

   

   

  Zincum valerianicum – palīdz, ja bērnam grūti aizmigt, nemierīgam, pārāk kustīgam bērnam, īpaši tad, ja viņš visu laiku kuļā kājas.

   

   

   

   

   

  __________________________________________________________________________________

  1 – Берике Вильям – „Materia Medica гомеопатических препаратов“, Гомеопатическая Медицина, 2000 г.

Dormikind

                                                                                                                                                                                  

1

2

3

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu zāles.

  

Atver
Ziņas
Jautājiet
Kontakti
Produkti

Visai šajā vietnē esošai informācijai ir tikai informatīvs raksturs. Saslimšanas gadījumā griezieties pie ārsta vai farmaceita. Attēlotajām personām ir tikai ilustratīva nozīme.

 

©2016 UAB „MITELA“ . Reklāmas devējs – SIA „Mitela”.