Atver
Ziņas
Jautājiet
Kontakti
Produkti

Atšķirības zēnu un meiteņu domāšanā

Vēl pirms piedzimšanas zēnu un meiteņu smadzenes attīstās savādāk. Smadzeņu daļa, kura savieno kreiso un labo puslodi, meitenēm mēdz būt lielāka, nekā zēniem. Kreisā smadzeņu puslode tiek izmantota analīzei un domāšanai, bet labā – emocijām un intuīcijai, tāpēc meitenēm bieži ir vieglāk vienoties ar citiem un vienlaicīgi veikt vairākus darbus.

 

Zēniem ir vairāk savienojumu kreisajā nekā labajā puslodē, tāpēc viņiem vieglāk padodas loģiskā domāšana un izpratne par to, kā viss mijiedarbojas, taču viņiem grūtāk padodas neverbālā saskarsme, grūtāk ir sajust citu cilvēku noskaņojumu. Meitenēm ir grūtāk analizēt, saprast, kā lietas darbojas, jo viņām ir mazāk savienojumu kreisajā smadzeņu puslodē.

 

Testosterona ietekmes dēļ, zēnu uzvedība atšķiras no meiteņu uzvedības: zēni ir aktīvāki, agresīvāki, grib cīnīties. Tas ir paņēmiens, kā noteikt savu hierarhiju. Vairums mammu domā sievišķīgi un nesaprot šo zēnu tipiski vīrišķīgo uzvedību, tāpēc nomierina viņus, kaut gan zēni nemaz nav vainīgi – tāda ir viņu daba.

 

 

 

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu zāles.

Visai šajā vietnē esošai informācijai ir tikai informatīvs raksturs. Saslimšanas gadījumā griezieties pie ārsta vai farmaceita. Attēlotajām personām ir tikai ilustratīva nozīme.

 

©2016 UAB „MITELA“ . Reklāmas devējs – SIA „Mitela”.