Atver
Ziņas
Jautājiet
Kontakti
Produkti

Ideālā mamma

Pēc bērna piedzimšanas sievietes dzīvē sākas jauns etaps, parādās jaunas prioritātes. Samierināšanās ar šīm prioritātēm noņem nevajadzīgu sasprindzinājumu. Samierinieties ar šo situāciju un izvirziet sev mazāk prasību.

 

Sargājiet laiku

 

Celieties no rītiem pusstundu ātrāk. Skan vienkārši, bet tas sniedz iespēju izdarīt visu bez steigas. Nav obligāti izdarīt visu uzreiz. Sadaliet darbus.

 

Griezieties pēc palīdzības

 

Jums nav jāuzņemas viss pašai. Ja kāds piedāvā palīdzību, pieņemiet to ar prieku. Laba ideja – auklīte. Jūsu vīrs labprāt palīdzēs jums, bet par to viņam vienkārši jāatgādina.

 

Nesteidzieties

 

Steiga ar mazu bērnu ir bezjēdzīga. Jo vairāk jūs uztrauksieties, jo vairāk jūsu bērns čammāsies; jo viņš vēlas visu izzināt un izpētīt. Nesteidzieties. Pētiet pasauli kopā ar savu mazuli un priecājieties par šiem mirkļiem. Vai skan nereāli? Nē, tā patiesībā ir laime.

 

Saglabājiet mieru

 

Aizņemtās mammas īpatnības: miers, rutīna, režīms. Mazie bērni, kuriem ir zināmi noteikumi, mazāk prasa un mazāk raud.

 

Atpūtieties

 

Jā, atpūtieties arī pati! Neaizmirstiet rūpēties par sevi. Pietiekams miega daudzums sniedz gan psihisku, gan fizisku spēku. Pamēģiniet iet gulēt laicīgi un, ja ir iespēja, paguliet pa dienu kaut 20 minūtes.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu zāles.

Visai šajā vietnē esošai informācijai ir tikai informatīvs raksturs. Saslimšanas gadījumā griezieties pie ārsta vai farmaceita. Attēlotajām personām ir tikai ilustratīva nozīme.

 

©2016 UAB „MITELA“ . Reklāmas devējs – SIA „Mitela”.